O našej predajni

 

Špecializovaná predajňa LEGO® v Bratislave - PETRŽALKE


skvelakocka.sk

 

Vitajte na našej webovej stránke!

 

 

 

Ak máte záujem, prelistujte si

LEGO® katalóg na 2. polrok 2023

 

Tento rok naša firma oslavuje 32 rokov špecializovaného predaja špičkových stavebníc od firmy LEGO.

Našu predajňu na Vlasteneckom námestí 9 v Bratislave - Petržalke sme otvorili pred 31 rokmi.

 

 

Sme špecializovaná kamenná predajňa LEGO®. Nie sme internetový predajca. Naša webová stránka je čisto prezentačná. Všetky stavebnice, ktoré majú pod obrázkom kolonku "na sklade v predajni" sú reálne dostupné k okamžitému odberu v kamennej predajni. Rezervovať Lego stavebnice si zákazníci môžu len telefonicky (okrem stavebníc zaradených do AKCIE DŇA) v deň rezervácie do 18,30 hod.

 

 

Predaju LEGO® stavebníc sa venujeme od roku 1991. V našej ponuke nájdete mnoho rôznych stavebníc LEGO®. Hľadáte určité LEGO®? Stačí napísať názov alebo číslo do nášho vyhľadávača a behom krátkej chvíle zistíte či danú stavebnicu máme. Taktiež môžete vyhľadávať stavebnice podľa katalógu a ceny. Ceny na našej web stránke sú zhodné s cenami v našej predajni.

 

 

Doporučujeme vám, ak máte profil na sociálnej sieti Facebook,  aby ste si nás pridali medzi obľúbené stránky kliknutím na tlačitko "Páči sa mi to", vľavo pod témami a tak budete mať najrýchlejši prístup k informáciam o novinkách a rôznych akciách v našej predajni. Môžete zdielať s kamarátmi informácie o každej stavebnici, ktorú u nás nájdete kliknutím na tlačítko "Zdielať s priateľmi".

Tešíme sa na vašu návštevu