O našej predajni

 

Špecializovaná predajňa LEGO® v Bratislave - PETRŽALKE


skvelakocka.sk

 

Vitajte na našej webovej stránke!

 

 

 

Ak máte záujem, prelistujte si

LEGOâkatalóg na 2.polrok 2024

 

Tento rok naša firma oslavuje 32 rokov špecializovaného predaja špičkových stavebníc od firmy LEGO.

Našu predajňu na Vlasteneckom námestí 9 v Bratislave - Petržalke sme otvorili pred 31 rokmi.

 

 

Sme špecializovaná kamenná predajňa LEGO®. Nie sme internetový predajca. Naša webová stránka je čisto prezentačná. Všetky stavebnice, ktoré majú pod obrázkom kolonku "na sklade v predajni" sú reálne dostupné k okamžitému odberu v kamennej predajni. Rezervovať Lego stavebnice si zákazníci môžu len telefonicky (okrem stavebníc zaradených do AKCIE DŇA) v deň rezervácie do 18,30 hod.

 

 

Predaju LEGO® stavebníc sa venujeme od roku 1991. V našej ponuke nájdete mnoho rôznych stavebníc LEGO®. Hľadáte určité LEGO®? Stačí napísať názov alebo číslo do nášho vyhľadávača a behom krátkej chvíle zistíte či danú stavebnicu máme. Taktiež môžete vyhľadávať stavebnice podľa katalógu a ceny. Ceny na našej web stránke sú zhodné s cenami v našej predajni.

 

 

Doporučujeme vám, ak máte profil na sociálnej sieti Facebook,  aby ste si nás pridali medzi obľúbené stránky kliknutím na tlačitko "Páči sa mi to", vľavo pod témami a tak budete mať najrýchlejši prístup k informáciam o novinkách a rôznych akciách v našej predajni. Môžete zdielať s kamarátmi informácie o každej stavebnici, ktorú u nás nájdete kliknutím na tlačítko "Zdielať s priateľmi".

Tešíme sa na vašu návštevu